    TH_KIT_T36FT810NS_DWHD640EFP_PRG304WH_PH36HWS
    At a Glance
    Additional Savings Available
    This package includes these products
    Thermador® Pro Harmony® 36" Stainless Steel Under Cabinet Range Hood
    Model #: PH36HWS
    Qty: 1
    Thermador® Pro Harmony® 30" Stainless Steel Pro Style Natural Gas Range
    Model #: PRG304WH
    Qty: 1
    Model #: T36FT810NS
    Thermador® Emerald® 24" Stainless Steel Top Control Built In Dishwasher